Manicure Hybrydowy Wałcz

Manicure Hybrydowy Wałcz

Dlaczego Manicure Hybrydowy?

Praktycznie każda kobieta marzy o estetycznych i zadbanych paznokciach. Niestety większość obecnie stosowanych w kosmetyce metod takich jak: tipsy oraz akryle niszczą i osłabiają płytkę paznokcia. Najlepszym rozwiązaniem dla pięknych paznokci jest manicure hybrydowy, który cechuje piękno i duża trwałość. Jest to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów w naszym salonie kosmetycznym w Wałczu.

Manicure Hybrydowy WałczCzym jest Manicure Hybrydowy?

To wywodzący się z USA zabieg, który jest rewolucyjną alternatywą dla tipsów i żeli akrylowych. Polega na dokładnym usunięciu wszystkich skórek oraz wygładzeniu płytki paznokcia. Następnie zostaje położona baza, która tworzy warstwę ochronną i przeciwdziała odbarwianiu się paznokcia. Kolejnym etapem jest dwukrotne nałożeniu na paznokieć substancji, która jest połączeniem lakieru oraz żelu, czyli hybrydy. W trakcie zabiegu dłonie kilkakrotnie wkładane są do specjalnej lampy LED, która utwardza żel. Zabieg trwa około 60 minut, jego koszt w Salonie Kosmetycznym Novel to 50 zł.

Zalety Manicure Hybrydowego:

Podstawowe zalety zabiegu to przede wszystkim:
– długotrwałość (średnio około 3 tygodni);
– naturalność wyglądu paznokci;
– gładkość (paznokcie pozbawione są zadrapań i odpryśnięć);
– mała szkodliwość dla płytki paznokcia;
– Łatwość usunięcia żelu;
– Zabieg hipoalergiczny.

W trakcie wykonywania manicure hybrydowego używamy tylko najwyższej jakości oryginalnych produktów. Poniżej prezentujemy efekt po zabiegu manicure hybrydowego, który został wykonany w naszym salonie kosmetycznym w Wałczu.

Manicure Hybrydowy Wałcz

Zobacz również zabiegi:

Zabiegi Specjalistyczne

Make-up