Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia Igłowa WałczZabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzykiwaniu niewielkich dawek substancji aktywnej na twarz, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy brzuch,uda. Większość kremów w swoim składzie ma za dużą cząsteczkę by przedostać się przez barierę naskórkową, mezoterapia igłowa jest cudowna alternatywą dającą szybkie i trwałe efekty. Podczas zabiegu dobieramy odpowiednie dla danego problemu substancje odżywcze które aplikujemy nowoczesną metodą – to połączenie daje rewelacyjne rezultaty. Mezoterapia zdziała cuda z takimi problemami jak:

– utrata jędrności skóry, zmarszczki głęboki, zmarszczki płytkie, skóra sucha.

Ponadto zabieg jest bardzo skuteczny w likwidacji takiego problemu jak wypadanie włosów (spowodowane np stresem ). Już po pierwszym zabiegu widać nowe włoski.

Miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej też już nie problemem, bez rygorystycznych ćwiczeń i drakońskich diet już po pierwszym zabiegu widoczne są rewelacyjne rezultaty. Zabieg jest mało bolesny gdyż przed każdą mezoterapią starannie aplikujemy krem znieczulający. Wszystkie substancje ma których, pracujemy posiadają certyfikat jakości CE (norm europejskich).

Zobacz również:

Zabiegi Specjalistyczne