Pielęgnacja dłoni i stóp | Pedicure Manicure Wałcz

Pielęgnacja dłoni i stóp | Pedicure Manicure Wałcz

Pedicure Manicure WałczWizytówką każdego człowieka są piękne dłonie i stopy, a w naszym salonie zadbany o nie na bardzo wysokim poziomie. Do proponowanych przez nas zabiegów wykorzystywane są kosmetyki najlepszych marek, oraz specjalistyczna aparatura. Duży nacisk kładziemy również na higienę pracy. W ofercie mamy różnego rodzaju zabiegi które dostosowujemy do potrzeb indywidualnego klienta. Dzięki regularnym zabiegom w naszym salonie nie tylko niewiarygodnie się odprężysz, ale zyskasz wymarzony wygląd dłoni i stóp. Przykładamy ogromną wagę, aby każdy wykonany pedicure i manicure wykonywany w Salonie Novel z wielką dokładnością i estetyką.

Okład Parafinowy na dłonie, lub stopy.

Dzięki użyciu okładu parafinowego Twoje dłonie już w 30 minut odzyskają dawną młodość i gładkość. Już jeden zabieg wystarczy, aby została odbudowana naturalna warstwa ochronna Twoich dłoni oraz zregenerowała się macierz paznokcia.
Okład parafinowy doskonale sprawdzi się w leczeniu odcisków skórnych zarówno u stóp jak i rąk. Jego aktywne składniki wchodzą w skuteczną interakcję z warstwą zrogowaciałą naskórka poprawiając ją.

Manicure Tradycyjny

To kompleksowa pielęgnacja Twoich paznokci. Dzięki temu zabiegowi będziesz mogła cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami. Podczas 30 minutowej wizyty w naszym salonie kosmetycznym Twoje paznokcie zostaną usunięte wszystkie mało estetyczne skórki oraz dokuczliwe zadziorki. Ponadto paznokcie zostaną wygładzone, a na sam koniec zostanie na nie nałożona specjalna odżywka.

Dla uzyskania estetycznych i zadbanych dłoni w szczególności polecamy jedną z naszych specjalności – Manicure Hybrydowy.

Manicure Tytanowy

Manicure Tytanowy od Sns Pierwsze na świecie produkty do Manicure Tytanowego oparte na naturalnych, bezpiecznych dla środowiska i paznokci składnikach. Bez lampy UV, bogate w witaminy i minerały, o odżywczych i wzmacniających właściwościach. Trwałość żelu, delikatność hybrydy, nowa perełka w Novel, … CZYTAJ DALEJ O MANICURE TYTANOWYM

Zobacz także:

Cennik Salonu Novel

Zabiegi w Novel